Sojusz RED ARMY

Opis forum


#1 2009-01-20 15:44:23

DuszaKZM

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-18
Posty: 10
Punktów :   

Napiszmy cos o sobie ;]

Witam wszystkich jestem DuszaKZM:angel:

Mieszkam w Kazimierzu... tak, piekna miejscowosc pewnie myslicie Tyle ze to jest Kazimierz niedaleko Łodzi


Interesuje sie glownie sportem no i oczywiscie komputerami

Jestem zalozycielem sojuszu R A a w Ogame siedze juz od 4 lat ;]

To chyba tyle z najwazniejszych rzeczy ;P

Offline

 

#2 2009-01-20 16:31:21

aseson

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Napiszmy cos o sobie ;]

Cześć wszystkim, nazywam się aseson i niedawno zacząłem grę. Najbardziej interesuje się matematyką fizyką i historią strarożytną. W ogame wciagnal mnie kumpel (wczesniej nie wiedzialem że to takie fajne ).xD

Offline

 

#3 2009-01-20 19:27:59

koza99

Moderator

8572651
Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: Napiszmy cos o sobie ;]

Witam!! Pochodze i mieszkam z krakowa to bardzo ciekawe i interesujące miasto (zwłaszcza nocą)Jest tu wiele ciekawych miejsc takich jak:Kopce:kościuszki,pilsudskiego z wspaniała panoramą miasta,poza tym oferujemy Wawel który jest naprawdę interesujący.
Koza to moj pseudonim którym posługuje się prawie wszędzie intersuje sie inforamtyką(dobrze radzę sobie w języku HTML-w na forum przyda sie moja iwedza na ten temat).
Interesuje się sportem głównie piłką ręczną gdyż twierdze iż piłka nożna jest nudna,monotonna i nic tam się nie dzieje,a w piłce ręcznej w każdej chwili się może wszystko zmienić mieliśmy przykład ostatnio na meczu Polska-Macedonia.
Moje doświadczenie w ogame jest spore ponieważ gram już w to 6lat i wciągnąłem już w to 14 osób.
W każdej chwili służę radą i pomocą(w tej chwili nie pomogę militarnie i gospodarczo ponieważ dopiero zacząłem grać)ale z czasem wszystko przyjdzie.
Pozdrawiam i życzę obfitych farm koza99

Offline

 

#4 2009-01-22 00:31:46

Elkcron

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Napiszmy cos o sobie ;]

Witam:) "mieszkam" w ostrowcu świętokrzyskim( chociaż rzadko tam przebywam) bo cały tydzień praca w delegacji a w weekendy wyjeżdżam do panny:) więc jak coś to z kazdym z was mogę wypić piwko jak będę w danym mieście:) w ogame dopiero niecałe 2 miesiące, chociaż kumpel chciał mnie wciągnąć  w to jakieś 3 lata temu, ale wtedy arena albionu zajmowała mi zbyt wiele czasu... pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Elkcron (2009-01-22 00:32:50)

Offline

 

#5 2009-01-22 10:35:00

Mogard

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 14
Punktów :   

Re: Napiszmy cos o sobie ;]

Heh z Tej strony Mogard Nazywam się Mariusz mieszkam w Suwałkach studiuje sobie ostatni rok Finanse i rachunkowość (w tym roku licencjat ), w Ogame gram już dość sporo czasu jakieś 3-4lata oprócz konta na u63 mam jeszcze 2 konta na u38 i u1 Zainteresowania "biegać skakać latać pływać w tańcu ruchu wypoczywać" ogólne ADHD


http://i233.photobucket.com/albums/ee94/kodzak113/Forest_of_forgets_by_mogard-3.jpg

Offline

 

#6 2009-01-22 11:46:16

setHQ

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-18
Posty: 11
Punktów :   

Re: Napiszmy cos o sobie ;]

semacie:DD JEstem SetHQ;pp imie mało wazne:)) na ogame trszoke siedzie ale to sporadycznie:) brak ostatnio czasu i inne obowiazki:pp

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.otaku-koszalin.pun.pl www.tir-sim.pun.pl www.tibianaruto.pun.pl www.ls2008-pl.pun.pl www.logistykaaon.pun.pl