Sojusz RED ARMY

Opis forum


#1 2009-02-12 21:21:40

Mogard

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 14
Punktów :   

Otworzenie nowego działu MSW

Dział by miał skrót MSW- Ministerstwo Spraw Wewnętrznych

Były by tu przeprowadzane wszelkie sondy itp.

Umieścilibyśmy jeszcze taki temat jak Kordy Planet poszczególnych Graczy szczególnie przydatne Przy Robieniu ACS-ów jak i przy podstawkach wiadomo do kogo wtedy pisać.

Następny pododział to był by kontakty czyli numery GG i jak ktos chce numery telefonu w razie nagłych wypadków

W przyszłości można by było jeszcze zaśięg falangi poszczególnych moonów


To moja propozycja


http://i233.photobucket.com/albums/ee94/kodzak113/Forest_of_forgets_by_mogard-3.jpg

Offline

 

#2 2009-02-12 21:38:23

setHQ

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-18
Posty: 11
Punktów :   

Re: Otworzenie nowego działu MSW

ja jestem za:) to duzo ułatwi i moze nas bardziej zgra:) daje plus..duuuzy plus dla tego pomysłu:))

Offline

 

#3 2009-02-18 21:52:55

Cyklon Kathrina

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 3
Punktów :   

Re: Otworzenie nowego działu MSW

Nie zgadam się do końca - rejestracja na tym forum jest łatwa, no i jest się zalogowanym od razu. Albo nowe forum, albo lepsza ochrona naszych spraw, albo brak koordów na tym forum i innych ważnych danych, np. flot.

Offline

 

#4 2009-02-19 15:50:52

Mogard

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 14
Punktów :   

Re: Otworzenie nowego działu MSW

Napewno na tym jak i na innych forach można ustawić dla poszczególnych osób to cjakie działy może oglądać a jakie nie. Gdy przychodzi jakiś gostek nowy i nie dostanie praw od administratora/moderatora forum na przeglądanie tego i tego tematu to dla niego wygląda to tak jak by niesistniał taki dział.


http://i233.photobucket.com/albums/ee94/kodzak113/Forest_of_forgets_by_mogard-3.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fairytail-pbf.pun.pl www.underworldevolution.pun.pl www.topeleven.pun.pl www.jrock.pun.pl www.pokemon-adventure22.pun.pl